start / Nasza oferta

Bubble Football

Zostaw swoją godność w szatni i ciesz się doświadczeniem, którego z pewnością nigdy nie zapomnisz.

Możesz być pewien, że dzień, w którym Ty i Twoi przyjaciele wejdziecie w role piłkarzy Bubble Football będzie tym, który zapamiętacie na długi czas. Wszystkie organizowane przez nas imprezy Bubble Football są profesjonalnie przygotowane i całkowicie niedorzeczne.

PODSKAKUJ, UDERZAJ, ODBIJAJ!

Nie ma to jak założyć ogromny "balon" by zawęzić pole gry i przybliżyć do siebie przyjaciół. To dlatego właśnie Bubble Football jest idealnym rozwiązaniem na imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, a także imprezy firmowe i teambuildingowe.

BEZPIECZNIE I PRZEJRZYŚCIE

Załóż "balon", wysłuchaj kilku wskazówek, a następnie rozgrzej się paroma odbiciami ze swoimi przyjaciółmi z zespołu. Kilka osób może się lekko poocierać, ale w większości przypadków zaraz po upadku odbijesz się z powrotem do pionu.

DOBRZE ZORGANIZOWANY ZAMĘT

Koordynator Bubble Football prowadzi imprezę dla Was. Zazwyczaj zaczynamy standardowym meczem 5 na 5 by następnie przejść do kilku bardziej typowych dla Bubble Football gier tj. budynek, ostatni stojący, zdobywanie flagi i sumo 1 na 1. Nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy!

WYBIERZ PAKIET

PAKIET BASIC

PAKIET PREMIUM

PAKIET VIP

ODWAŻYSZ SIĘ?